Svátek má: Xenie

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Lukašenko slavnostně otevřel novou jadernou elektrárnu postavenou Rusáky .. a druhý den mu exla, bude se půl roku opravovat, no naštěstí jim zatím ještě nebouchla jako Černobyl.Tento šmejd že chceme postavit za nekřesťanský prachy v ČR na Zemanovo přání?
• Maďarská atomová elektrárna,kterou už přes 10let staví Rusáci se pěkně prodražuje.Už stála 3x víc,než byl původní rozpočet,termín jejího dokončení je stále v nedohlednu. Drábová:Rusové mají obrovský problém,neumí udělat spolehlivou a přesnou dokumentaci!
• Češi,braňte dnešní Rusko.Povolte mu zas základny v Ralsku s atomkami,tanky,terorem ruských špionů.Zasloužíte si mít jejich ochranu.Budou nás rádi zas okupovat na věčné časy a nikdy jinak.Chránit před válkou!KGB-pudl plk.Vaculík,blb politrukblb,v.v. Kolín
• Estébák soudně stíhaný zloděj Hrabiš Babiš,se rozhodl jít řeckou cestou,plundruje české hospodářství,pole řepkou,kyanidy z Dezy,smrady z Lovosic,za rok už zadlužil Česko víc,než exministr financí Kalousek za 3roky za celosvětové hospodářské krize 2009-11.
• Jó my dědkové co jsme volili SPD jsme sajrajtům z ODS pěkně zamotali palice...Taktak, zamotali,do poloviny krajů se SPD s KSČM ani nedostala,nikde ani nepředběhli ODS,dědci před volbami asi zgebli strachem na koronu a místo na volbách skoncili?na krchově!
• Volte demo-blok,volíme uprchlíky...Pravda,jediný kdo z demo-bloku mohl přijmout uprchlíky byl prezident Zeman s Babišem přijali 2000 Makedonců,150000 Ukrajinců,50000 Rusáků,20000 islámců pro Agrofert,v ČR je od totáče 40 000 islámců,co přijali komunisté!m
• Proč lidi sledují ČT,vždyť jsou tam jen krávoviny?Jenže ruská televize sledovat už vůbec nejde,jsou tam dokonce jen samé lži a píčoviny soudruhu!Co jen Putin příšerného asi spáchal či musí udělat,že mu jeho nohsledi chtějí už teď dát doživotní imunitu?!
• Zeman:Kvůli covidu zkrachují jen neschopní „blbečci“!Já jsem jako hradní schopný blbeček k platu 300 000 měsíčně dostal 215 milionů navíc.Kvůli„propadu příjmů z turismu,pronájmu i nižšího zájmu o konání společenských akcí způsobených šířením koronaviru".
• Už prodal ten hradní kšeftař bez prověrky Mynář se Zemanovým souhlasem břidlicový důl Číňanům za 500 milionů provize pro něj a Hrad?Jak o tom Šídlo udělal reportáž na Seznamu?Covidoví nenažranci, tak se dělají kšefty-voliči blbečci z dolních 2,5milionů!
• Dnes jsou čecháčkovští pravičáci jako Babiš ještě většími kamarády,přáteli s Němci,co nám vyvraždili 350000 našich občanů,dokonce se to Němcům neodvážíme říci!Úspěšně tam podnikají,protože Slováci spolupracovali,hajlovali s Němci-vyzbrojovali je na Rusa
• Grázl estébak Klaus alias Kluk,estébácký komouš Zeman alias Man,oba placení agenti StB,KGB z Prognostického ústavu,speciálně založeném Brežnĕvem a placeném Rusáky,známi proruští podvraťáci.Souhlasím,teď dokonce chtějí nechat Rusy postavit další Černobyl
• Půta bere 150 tisíc měsíčně,je tam už 3 volební období,naparuje se jako kohout na smětišti,ale trať na Žitavu z Hrádku je stále v dezolátním stavu,nějaké scifi VRT na Prahu je mě úplně u řiti,to je tak akorát pohádka pro děti.
• A STAROSTA PŮTA,mě také štve (to měl být starosta Půta,opravuji se.)
• A STAROSTA Pelta mě také štve,je tam už 3 volební období,úsek trati mezi Hrádkem a Žitavou je stále neopravený,je to brambořiště,za to bere 150 tisíc měsíčně jako hejtman,ať jde také do prdele ´´privilegoavný´´ pravičácký kapitalistický blbeček.
• Mimochodem ,domnívám se,že ten vir SARS Covid 2 unikl z USA laboratoře,politici vědci by to stejně popřeli pochopitelně,i když nákaza propukla v Číně,takže i z toho důvodu cituji,že je Šilerová pokrytecká vůči nejchudším poddaným.
• A Šilerová je pokrytecká,desítky miliard od Klause,Kalouska,od politiků ODS,TOP09 zpět na sociální pojištění nevyžaduje,že pravičáci miliardáři,milionáři z ČR byli v daň rájích ji také nesere,ale nejchudším poddaným nic neodpustí za 150 tis/měsíc.
• Když se rozhodnu,že si v Libereckém kraji nevydělám důstojný plat,protože pravičákům už nevěřím ani slovo v ČR,tak budu dojíždět do Německa za prací a žádného pravičáka se na nic ptát nebudu,ale budu se už rozhodovat podle sebe,nikoliv podle pravičáků.
• ,Ale budu se řídit podle sebe,jsem slušný,chudý,poctivý chlap,já nepotřebuji žádné vládce ani pravičáky,ani totalitní komunisty,ani feudalisty apd,naopak si chci vydělat důstojný plat,nebo se něco přiučit,ale nikoliv od otrokářů.
• Politický pravicový kapitalisti/politický pravičáci jsou tunelující podvodníci,zotročující otrokáři,zneužili řadové občany za 9 tisíc,jsou narcisové,řídit se politickou ideologií kapitalismus/pravicový kapitalismus nebudu,ale budu se řídit podle sebe.
• Já si například vzpomínám,když češi chtěli po 1989 pracovat v Německu,to nesměli,ale do ČR pravičáci začali tahat ukroše,poláky,bulhary,rumuny apd hned a to šlo,takže opět podvod na poddané občany v ČR i v Libereckém kraji od politických pravičáků.
• Já jsem například četl článek,kdy do Velké Británie bylo nataháno milion poláků a ostatním poddaným Britům se výrazně snížily mzdy,podobně jako v ČR při ukroších,polácích,rumunech apd v Libereckém kraji,takže já už na ideologii kapitalismus kašlu z vys...
• A jak už jsem citoval,já nebudu čekat na opět čecháčkovské politické pravicové kapitalistické praktiky,až do ČR nataháte mraky cizinců a výrazně se sníží mzdy ostatním poddaným,to už jsem zažil od 1991,ale seberu se a budu dojíždět do Německa za prací.
• A vy politický čecháčkovský pravicový kapitalisti zavřete svou pusinku od 1991 jste samé podvody,na Vaše podvody jsou navázané podvody miliardářů apd,podvodama jste zbohatly a za to braly měsíčně např 100 táců,takže zavřete pusinku politický pravičáčci.