Svátek má: Ludvík

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Jak cituji,urč.pravičáčci v ČR tunelují,klamou,lžou,podvádí,(​nebo i fetují),jako i ruská,ukrajnská mafie,jako i urč.romové,co lžou,kradou,podvádí,klamou a fetují,jako fetáci,co lžou,podvádí,kradou,klamou a fetují,jako i urč.muslimové.
• TÁHNOUT TAK AKORÁT K ČERTU ZA TU VAŠÍ POKRYTECKOU FIREMNÍ A POLITICKOU PRAVIČÁCKOU POLITIKU,vy se totiž od těch urč. pokryteckých rusů,ukrajinců,co také KLAMOU(ale díky nim je Ukrajina vytunelovaná),že to jsou svatoušci a NEJSOU,moc nelišíte.
• TAKŽE MŮŽETE URČ.PRAVIČÁČCI zejména z ODS,TOP09 A TO PLATÍ I PRO URČ.ŽURNALISTY,MODERÁTORY Z ČR (ODS,TOP09 měla dlouhodobě komunální většinu v Libereckém kraji) TÁHNOUT TAK AKORÁT K ČERTU ZA TU VAŠÍ POKRYTECKOU FIREMNÍ A POLITICKOU PRAVIČÁCKOU POLITIKU!
• TĚM JSTE DALI TAKÉ 10-12 TISÍC A VLASTNÍK TĚCHTO MONTOVEN BYL ZÁPAD.TAKŽE MŮŽETE URČ.PRAVIČÁČCI A TO PLATÍ I PRO URČ.ŽURNALISTY,MODERÁTORY Z ČR TÁHNOUT TAK AKORÁT K ČERTU ZA TU VAŠÍ POKRYTECKOU FIREMNÍ A POLITICKOU PRAVIČÁCKOU POLITIKU!
• NIKDY jste URČ.PRAVIČÁČCI (NECHTĚLI PŘIDAT) za 16 let slušnému prac.člověku ve výrobě na lince nepřidali pár korun na lince,ALE NAOPAK jste VŽDY MÍSTO TOHO TAHALI MRAKY CIZINCŮ DO VÝROBY,TĚM JSTE DALI TAKÉ 10-12 TISÍC A VLASTNÍK TĚCHTO MONTOVEN BYL ZÁPAD.
• A VLASTNÍK TĚCHTO MONTOVEN BYL ČASTO ZÁPAD,TO VÁM URČ,PRAVIČÁČCI NEVADILO,ŽE JSTE ČESKÝM SLUŠNÝM PRACOVITÝM,PEČLIVÝM OBČANŮM ZKURVILI JEJICH ŽIVOTY VAŠÍ ALMUŽNOU 10-12 TISÍC,CELÝCH 16 LET A PŘITOM LIBERECKÝ KRAJ JE 30 KM OD NĚMECKÝCH HRANIC!
• ALE NAOPAK jste VŽDY MÍSTO TOHO TAHALI MRAKY CIZINCŮ DO VÝROBY A TĚM JSTE DALI TAKÉ 10-12 TISÍC A VLASTNÍK TĚCHTO MONTOVEN BYL ČASTO ZÁPAD,TO VÁM URČ,PRAVIČÁČCI NEVADILO,ŽE JSTE ČESKÝM SLUŠNÝM PRACOVITÝM,PEČLIVÝM OBČANŮM ZKURVILI JEJICH ŽIVOTY VAŠÍ
• nikde jste URČ.PRAVIČÁČCI (NECHTĚLI PŘIDAT) za 16 let slušnému prac.člověku ve výrobě na lince nepřidali pár korun na lince,ALE NAOPAK jste VŽDY MÍSTO TOHO TAHALI MRAKY CIZINCŮ DO VÝROBY A TĚM JSTE DALI TAKÉ 10-12 TISÍC A VLASTNÍK TĚCHTO MONTOVEN BYL Č...
• ,vytvořili jste v Libereckém kraji úmyslně mraky personálních pracovních agentur,aby jste mohli okrádat lidi na mzdě,nikde jste URČ.PRAVIČÁČCI (NECHTĚLI PŘIDAT) za 16 let slušnému prac.člověku ve výrobě na lince nepřidali pár korun na lince,ALE NAOPAK
• jste slušným lidem ve výrobě za almužny 10-12 tisíc zkurvili životy,vytvořili jste v Libereckém kraji úmyslně mraky personálních pracovních agentur,aby jste mohli okrádat lidi na mzdě,nikde jste za 16 let slušnému prac.člověku ve výrobě na lince
• TO VY urč.pravičáčci z ODS,TOP09 z Libereckého kraje a z Prahy jste slušným lidem ve výrobě za almužny 10-12 tisíc zkurvili životy,vytvořili jste v Libereckém kraji úmyslně mraky personálních pracovních agentur,aby jste mohli okrádat lidi na mzdě!
• PRAVIČÁCKÝ ŽURNALISTI,UŽ SI DEJTE ZA TO VAŠE VĚČNÉ POKRYTECTVÍ,LHANÍ V ŽIVOTĚ S POSLANECKÝMI STRANAMI ODS,TOP09 PÁR POHLAVKŮ,TO VY urč.pravičáčci z ODS,TOP09 z Libereckého kraje a z Prahy jste slušným lidem ve výrobě za almužny 10-12 tisíc zkurvili životy
• ´´NEMÁM SLOV Piráti ve službách Zemana: pro Bakalu politické procesy a likvidace novin´´ PRAVIČÁCKÝ ŽURNALISTI,UŽ SI DEJTE ZA TO VAŠE VĚČNÉ POKRYTECTVÍ A LHANÍ V ŽIVOTĚ S POSLANECKÝMI STRANAMI ODS,TOP09 PÁR POHLAVKŮ,TO VY KURVÍTE SLUŠNÝM LIDEM ŽIVOTY!
• čumíme na teplouše,co si strkají péra do análu a PRAVIČÁČCI TUNELUJÍ O STO ŠEST a nebo jsou v daň ráji a nebo jsou to jako SMETKA,BAKALA,KOŽENÝ ATD PRAVIČÁČCKÝ ANDÍLCI, ´´CO ZA NIC NEMŮŽOU´´,HOTOVÝ PRAVIČÁCKÝ POKRYTECKÝ RÁJ.
• ZA TO NYNÍ JSME V TOM PRAVIČÁČCKÉM RÁJI,V ULICÍCH DROGY A KRÁDEŽE,V EU KROMĚ URČ. ROMŮ I FEŤÁCI,TEĎ I URČ.AFRIČANI/SLIMÁCI,CO FETUJÍ,KRADOU,RABUJÍ,čumíme na tePlouše,co si strkají péra do análu a PRAVIČÁČCI TUNELUJÍ O STO ŠET,HOTOVÝ PRAVIČÁČCKÝ RÁJ.
• ´´Historická pravda je prostá: V roce 1968 nás přepadli Rusové a nelze to za nic schovat´´ ZA TO NYNÍ JSME V TOM PRAVIČÁČCKÉM RÁJI,V ULICÍCH DROGY A KRÁDEŽE,V EU KROMĚ URČ. ROMŮ I FEŤÁCI,TEĎ I URČ.AFRIČANI/SLIMÁCI,CO FETUJÍ,KRADOU,RABUJÍ.
• A CO PRAVIČÁČCKÁ ČESKÁ TELEVIZE A ČESKÝ ROZHLASE ASI DĚLAL MANAGEMENT URČ.FIREM V LIBERECKÉM KRAJI,OKRÁDAL SLUŠNÉ A PRACOVITÉ LIDI VE VÝROBĚ ZA ALMUŽNY 10-12 TISÍC A PAK JE VYMĚNIL ZA CIZINCE,ALE O TOM VY PRAVIČÁČCI NEPÍŠETE,ŽE ANO POKRYTCI PRAVIČÁCKÝ!
• ´´Truchlivý osud Zemanových poradců: použít, odkopnout´´ A CO PRAVIČÁČCKÁ ČESKÁ TELEVIZE A ČESKÝ ROZHLASE ASI DĚLAL MANAGEMENT URČ.FIREM V LIBERECKÉM KRAJI,OKRÁDAL SLUŠNÉ A PRACOVITÉ LIDI VE VÝROBĚ ZA ALMUŽNY 10-12 TISÍC A PAK JE VYMĚNIL ZA CIZINCE!
• ´´Neomezený všemoderátor Soukup může i beztrestně porušovat zákon´´ ALE ŽE TEPLOUŠ MORAVEC ZASE PŘI POSLANECKÝCH DISKUZÍCH MŮŽE NADRŽOVAT POUZE PRAVIČÁČKŮM,TO ČESKOU TELEVIZI A ČESKÝ ROZHLAS NESERE ,PROČ BY MĚLO,KDY MAJÍ NEZISKOVKU V USA!
• ,DLUŽIL MĚ NEJMÉNĚ 3500 TISÍCE ZA PRÁCI ZA ELEKTO-INSTALAČ.PRÁCI V ROD.DOMECH.,TAHLE REPUBLIKA SE MĚLA JMENOVAT TUNELÁŘOV POKRYTECKÝCH PRAVIČÁKŮ Z DAŇOVÝCH RÁJŮ a to nás urč. PRAVIČÁČCI okrádali za almužny ve výrobě 10-12 tisíc 16 let a to JE NESRALO!
• a HLE ON TO BYL PRAVIČÁČEK SMETKA,CO FIGURUJE V PRAVIČÁČCKÝCH DEMOKRATICKÝCH PODVODECH,JEN TOHO PRAVIČÁCKÉHO POKRYTECKÉHO NEVYCHOVANÉHO EXOTA POTRESTEJTE Z H-SYSTÉMU,DLUŽIL MĚ NEJMÉNĚ 3500 TISÍCE ZA PRÁCI ZA ELEKTO-INSTALAČ.PRÁCI V ROD.DOMECH.
• NAPŘ I ELEKTŘIKÁŘI nejen z Prahy A NEDOSTALI pak za práci ZAPLACENO!Mě se to totiž stalo v životě v Praze také v této době,firma mě dlužila 3500 tisíce,protože jim v Praze nezaplatil tento exot,co stavěl po Praze rod.domy a HLE ON TO BYL PRAVIČÁČEK SMETKA
• JO A ABYCH NEZAPOMNĚL U TOHO H-SYSTÉMU,TAK TY ŠMEJDY POTRESTEJTE ,PROTOŽE V TÉTO DOBĚ,KDY SE STAVĚLY TY RODINNÉ DOMY po PRAZE,PRO NĚ PRACOVALI ŽIVNOSTNÍCI NAPŘ I ELEKTŘIKÁŘI nejen z Prahy A NEDOSTALI pak za práci ZAPLACENO!