Svátek má: Lýdie

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• při ní pochcípaly kvůli takovým podobným č.rákům jako jste vy miliony lidí,teď by to byli miliardy,pokud by vůbec někdo přežil,jen do toho zpolitizovaný štvavý nosátkovitý,pravicový,totalitn​í,otrokářský čůráci,dok.rvěte tu Zemi úplně,na to jste ...
• jen do toho pravicový a totalitní zpolitizovaný č.ráci,už vás politicky zase svrbí péra od druhé světové,při ní pochcípaly kvůli takovým podobným č.rákům jako jste vy miliony lidí,teď by to byli miliardy,pokud by vůbec někdo přežil.
• ,vy to určitě vyhrajete,jen do toho pravičáčci,ať je ta třetí světová s lítají atomové bomby,ať to máme za sebou,ať politicky smažete ty své miliardové podvody a ať dokurvíte tu planetu Zemi už úplně,jen do toho pravicový a totalitní zpolitizovaný č.ráci
• nezapomeňte při ´´posledním pomazání´´,vyhonit ještě své péro,než Vám jaderná bomba spadne přímo na Vaše namistrované,pitomé smetánskovské,totalitní,otroká​​řské,pravicové vydlabané dýně na této planetě opic,co se ´´rádi´´ vraždí mezi sebou.
• A pak si mocensky,pravicově a nebo totalitně,kapitalisticky,otrok​ářsky nezapomeňte při ´´posledním pomazání´´,vyhonit ještě své péro,než Vám jaderná bomba spadne přímo na Vaše namistrované,pitomé smetánskovské,totalitní,otroká​řské,pravico...
• ať politicky smažete ty své miliardové podvody a ať dokurvíte tu planetu Zemi už úplně,jen do toho pravicový a další zpolitizovaný č.ráci zmáčkněte ty červené tlačítka a honem honem ,ještě stihnete vyrobit další jaderné bomby,na Zemi je jich pořád málo.
• ,vy to určitě vyhrajete,jen do toho pravičáčci,ať je ta třetí světová s lítají atomové bomby,ať máme za sebou,ať politicky smažete ty své miliardové podvody a ať dokurvíte tu planetu Zemi už úplně,jen do toho pravicový a další zpolitizovaný č.ráci.
• Hurá na Rusko ukrajinci a můžete si vzít s České republiky ty zpolitizpované č.ráky z politických stran sebou,Napoleon,Hitler asi byli břidilové,vy to určitě vyhrajete,jen do toho pravičáčci,ať je ta třetí světová s lítají atomové bomby,ať máme za sebou.
• až se budete vzájemně zabíjet,tak jen do toho pitomí ukroši a nezapomeňte si pitomí ukroši připnout na vojenskou uniformu jako Bandera nacistický symbol,ať jste ty lubrikační nacistický pitomci,zalezlí do řitě nacistů,jako i chvíli slováčci,italové apd.
• VÁNOCE,kdyZDECHNUL LHÁŘ HAVEL,byly ŠTĚDRÉ VÁNOCE.Bylo by hezké,kdyby tak vznikla nová TRADICE,že každé vánoce CHCÍPNE jeden HAVLOID.Letos by to mohl být ŠVANCENBERG+KRAĎOUSEK!!TAKÉ CHCÍPLEJ BUSH je docela uspokojivá VÁNOČNÍ ZDECHLINA ŠMEJDA!!
• o je ten ´´vyvolený ukroš ,co má politické pasy po planetě opic,ale to pochcípáte vy pitomí ukroši,až se budete vzájemně zabíjet,tak jen do toho pitomí ukroši a nezapomeňte si pitomí ukroši připnout na vojenskou uniformu jako Bandera nacistický symbol,
• aby se udržel u korýtka,co všechno nedělá pro Ukrajinu,Porošenko ale nechcípne v zákopech,to je ten ´´vyvolený ukroš ,co má politické pasy po planetě opic,ale to pochcípáte vy pitomí ukroši,až se budete vzájemně zabíjet,tak jen do toho pitomí ukroši.
• ,aby se udržel u korýtka,co všechno nedělá pro Ukrajinu,Porošenko ale nechcípne v zákopech,to je ten ´´vyvolený Ukroš ,co má politické pasy po planetě opic,ale to pochcípáte vy pitomí ukroši,až se budete vzájemně zabíjet,tak jen do toho pitomí ukroši.
• pokud je nenaverbuje Porošenko,kterému se zase protáhl piňdour a má chuť obětovat tyto pitomé ukroše na svůj vlastní politický účet propagandy,aby se udržel u korýtka,co všechno nedělá pro Ukrajinu,Porošenko ale nechcípne v zákopech
• a oni mohli podojit ,rozuměj podvodem co nejrychleji zbohatnout na pitomých ukroších,co hltají západní propagandu,pokud je nenaverbuje Porošenko,kterému se zase protáhl piňdour a má chuť obětovat tyto pitomé ukroše na svůj vlastní politický účet prapag...
• A proto odeesáčci a topáčci budou politicky,ale i vojensky šťourat do Ukrajiny,aby co největší množství ukrajinců nalezlo do ČR a oni mohli podojit ,rozuměj podvodem co nejrychleji zbohatnout na pitomých ukroších,co hltají západní propagandu.
• ODS,TOP09 a další dojící kapitalisti si mnou ručičky,že mají koho zase podojit a pitomí ukroši,jim za to lezou do řitě,jak jsou blbý a jak si neuvědomují,že svoji migraci akorát snižují mzdu pak občanům této země často ve výrobě.
• ,aby je také ´´znovu podojili´´,jako jejich věrní zbohatnutý podvodem ukrajinci a rusové.Takže pak tady jsou po ubytovnách,ODS,TOP09 a další dojící kapitalisti si mnou ručičky,že mají koho zase podojit a pitomí ukroši,jim za to lezou do řitě,jak jsou b...
• a ožebračit ty ostatní ukroše,který pak lezou do EU a který pak ty podvádějící management určitých firem,pracovní agentury a politici vyhlíží,aby je také ´´znovu podojili´´,jako jejich věrní zbohatnutý podvodem ukrajinci a rusové.
• a ukrajincům,jako pračka peněz a daňový ráj,že ano,aby jste mohli přeprat ukradený státní majetek a ožebračit ty ostatní ukroše,který pak lezou do EU a který pak ty podvádějící management určitých firem,pracovní agentury a politici vyhlíží,aby je také
• A Ukrajina,to je také kapitola sama o sobě,že ano rusáci a ukrajinci,Krym sloužil podvádějícím rusům a ukrajincům,jako pračka peněz a daňový ráj,že ano,aby jste mohli přeprat ukradený státní majetek a ožebračit ty ostatní ukroše,který pak lezou do EU.
• ů,například ty nákladné odklízení kyselin v Libereckém kraji po odtěžení jaderné rudy,nebo ty ropné laguny na Ostravsku,to je také humáč,hlavně že u toho žili občané této země a nikdo nic neřešil.
• A vy rusáci mě také serete,nechali jste tu po sobě v této zemi nehorázný bordel,jak si to také rusáci představujete to Vaše vychovaní jeskinních primitivů,například ty nákladné odklízení kyselin v Libereckém kraji po odtěžení jaderné rudy