Svátek má: Lýdie

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• o je ten ´´vyvolený ukroš ,co má politické pasy po planetě opic,ale to pochcípáte vy pitomí ukroši,až se budete vzájemně zabíjet,tak jen do toho pitomí ukroši a nezapomeňte si pitomí ukroši připnout na vojenskou uniformu jako Bandera nacistický symbol,
• aby se udržel u korýtka,co všechno nedělá pro Ukrajinu,Porošenko ale nechcípne v zákopech,to je ten ´´vyvolený ukroš ,co má politické pasy po planetě opic,ale to pochcípáte vy pitomí ukroši,až se budete vzájemně zabíjet,tak jen do toho pitomí ukroši.
• ,aby se udržel u korýtka,co všechno nedělá pro Ukrajinu,Porošenko ale nechcípne v zákopech,to je ten ´´vyvolený Ukroš ,co má politické pasy po planetě opic,ale to pochcípáte vy pitomí ukroši,až se budete vzájemně zabíjet,tak jen do toho pitomí ukroši.
• pokud je nenaverbuje Porošenko,kterému se zase protáhl piňdour a má chuť obětovat tyto pitomé ukroše na svůj vlastní politický účet propagandy,aby se udržel u korýtka,co všechno nedělá pro Ukrajinu,Porošenko ale nechcípne v zákopech
• a oni mohli podojit ,rozuměj podvodem co nejrychleji zbohatnout na pitomých ukroších,co hltají západní propagandu,pokud je nenaverbuje Porošenko,kterému se zase protáhl piňdour a má chuť obětovat tyto pitomé ukroše na svůj vlastní politický účet prapag...
• A proto odeesáčci a topáčci budou politicky,ale i vojensky šťourat do Ukrajiny,aby co největší množství ukrajinců nalezlo do ČR a oni mohli podojit ,rozuměj podvodem co nejrychleji zbohatnout na pitomých ukroších,co hltají západní propagandu.
• ODS,TOP09 a další dojící kapitalisti si mnou ručičky,že mají koho zase podojit a pitomí ukroši,jim za to lezou do řitě,jak jsou blbý a jak si neuvědomují,že svoji migraci akorát snižují mzdu pak občanům této země často ve výrobě.
• ,aby je také ´´znovu podojili´´,jako jejich věrní zbohatnutý podvodem ukrajinci a rusové.Takže pak tady jsou po ubytovnách,ODS,TOP09 a další dojící kapitalisti si mnou ručičky,že mají koho zase podojit a pitomí ukroši,jim za to lezou do řitě,jak jsou b...
• a ožebračit ty ostatní ukroše,který pak lezou do EU a který pak ty podvádějící management určitých firem,pracovní agentury a politici vyhlíží,aby je také ´´znovu podojili´´,jako jejich věrní zbohatnutý podvodem ukrajinci a rusové.
• a ukrajincům,jako pračka peněz a daňový ráj,že ano,aby jste mohli přeprat ukradený státní majetek a ožebračit ty ostatní ukroše,který pak lezou do EU a který pak ty podvádějící management určitých firem,pracovní agentury a politici vyhlíží,aby je také
• A Ukrajina,to je také kapitola sama o sobě,že ano rusáci a ukrajinci,Krym sloužil podvádějícím rusům a ukrajincům,jako pračka peněz a daňový ráj,že ano,aby jste mohli přeprat ukradený státní majetek a ožebračit ty ostatní ukroše,který pak lezou do EU.
• ů,například ty nákladné odklízení kyselin v Libereckém kraji po odtěžení jaderné rudy,nebo ty ropné laguny na Ostravsku,to je také humáč,hlavně že u toho žili občané této země a nikdo nic neřešil.
• A vy rusáci mě také serete,nechali jste tu po sobě v této zemi nehorázný bordel,jak si to také rusáci představujete to Vaše vychovaní jeskinních primitivů,například ty nákladné odklízení kyselin v Libereckém kraji po odtěžení jaderné rudy
• a hotovo i s tím svým Klausovským nafrněným ´´myslitelem papa tunelem a i s narcistickou Schwancenberskou psuedošlechtickou rakousko uherskou smetánkou,nejste o nic lepší než ty Vámi uváděný ´´nafrněný rusáci,proti kterým chcete furt bojovat.
• a nebo díky otrokářským mzdám a praktikám,tak nyní táhněte odeesáčci,topáčci do své řitě a hotovo i s tím svým Klausovským nafrněným ´´myslitelem papa tunelem a i s narcistickou Schwancenberskou psuedošlechtickou rakousko uherskou smetánkou.
• Na své obyčejné slušné občany jste se nosánkovití odeesáčci,topáčci vykašlali,zatím-co jste často podvodem v této zemi zbohatli,ať už na státu,EU a nebo díky otrokářským mzdám a praktikám,tak nyní táhněte odeesáčci,topáčci do své řitě a hotovo.
• dle odeesácké ,topácké představy Kalousovy ekonomické reformy,že bude v ČR mít děti a bydlet jen ta odeesácká ,topácká smetánka a pak zbohatlí cizinci? Na své obyčejné slušné občany jste se nosánkovití odeesáčci,topáčci vykašlali,tak nyní táhněte do řitě.
• Kde mají bydlet dnes vy pravičácký č.áráci v těch Vašich předražených milionových klecích pro bažanty dle odeesácké ,topácké představy Kalousovy ekonomické reformy,že bude v ČR mít děti a bydlet jen ta odeesácká ,topácká smetánka a pak zbohatlí cizinci?
• ,když za dřívějších časů zpětně tu žilo v této zemi více občanů této země a měli ,kde bydlet.Kde mají bydlet dnes vy pravičácký č.áráci v těch Vašich předražených milionových klecích pro bažanty dle odeesácké ,topácké představy Kalousovy ekonomické ref...
• A developoleři,makléři,vždyť to jsou akorát další podvodníci,co jen žvaní žvásty,aby mohli vyšponovat ceny za nemovitosti na maximum bubliny,když za dřívějších časů zpětně tu žilo v této zemi více občanů této země a měli ,kde bydlet.
• 3/2008 BRD novelizovala zakon o fve.Zakazala ji stavet na ZP a podporu ponechala jen te na strechach RD.A co Topol s Bursikem? Navrhli opak" malou FVE nepovolovat, velkou se stejnou podporou jeste 3 roky.Ty kecy o socanech a komancich u FVE vyblij jinde!
• ukro-brigádníci CIA na netu )) a v reálném světě, to je prostě komedie
• Za předchozího režimu tu v Československu nebylo takové množství drog,taková vulgarita,takové zvrácené směry různých podivných sexuálních individuí,ani tolik humusu po pornowebech,co je v současné době za kapitalismu,vždyť je to akorát humus a nic jiného