Svátek má: Vojtěch

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• DRZÍ ZCELASPROSTÍ EUROIDIOTI,BYCHTĚLI DIKTOVAT NÁM OBČANŮM ČR A WYSHEGRADU,ABYCHOM SI NECHALI ZEMI ZDEVASTOVAT ANTIKRISTOVSKÝM ISLÁMEM! VLASTNĚ VĚTŠÍ POLOVINĚ TĚCH,CO NECHTĚLI D0 EU A NATO,VNUCUJETE DESTRUKCI!JSTE INSPIROVÁNI SATANEM! STOP!EU-ĎÁBLOVÉ!!...
• Církve nemají právo mluvit do světského života, když nebyly do dneška schopné předložit jediný věrohodný důkaz toho že existuje něco jako božstvo ! Církve jen po tísíce let okrádají lidi kterým nalhaly své žvásty o pánbíčkovi !
• Projev kardinála Duky je zločinným zatahováním katolické církve do politiky. Podobně blbnou "panáčkové" z kazatelny babky na Moravě před volbami. Zakažte už tu zločineckou organizaci a její rejdy.
• To:"ten NEJVĚTŠÍ A NEJHNUSNĚJŠÍ ZLOČINECKÝ STÁT SVĚTA - ŘÍŠE z howen a ZLA si nechá vymlátit bláznem a lumpem se stihomamem STALINEM-DŽUGAŠVILI v překladu SYNEM ŽIDA,...."ALE STALIN NEBYL RUSÁK NÝBRŽ GRUÍNEC,PODOBNĚ JAKO CHRUŠČEV A BREŽNĚV BYLI UKRAJIN...
• "Ceny starších bytů v panelácích začaly opět růst. Po loňském růstu o 41% jde o dalších 8 % a rostou pomalu,ale stále a všude." Tak najednou jsou ""králíkárny"" podle ožraly chrchly dobré ke zbohatnutí. Kde by ČR byla bez socialistických paneláků!!!!!!
• ten NEJVĚTŠÍ A NEJHNUSNĚJŠÍ ZLOČINECKÝ STÁT SVĚTA - ŘÍŠE z howen a ZLA si nechá vymlátit bláznem a lumpem se stihomamem STALINEM-DŽUGAŠVILI v překladu SYNEM ŽIDA, 40 milionů svých vlastních obyvatel jako RUSÁĶ !! Největší RUSÁCKÁ genocida světa!!!
• Howno jen od howna pojede, když Rusák zas do Česka zajede, za humny budou Rusáci, budou mít howno co na práci,Češi zas na ně budou dřít, v obchodech howna za to mít! Za humny atomky, ve vládě Pitomky, TO SE ZAS BUDEM MÍTI, V RUSKÝCH TO SRAČKÁCH HNÍTI!!
• Co politolog - to druid. ČT je všechny uživí i s chudými universitami. Vyhozené peníze oknem až na ten přínos pro vymývání mozků a propagandu.
• To: POCHOPIT ŽIDOVSKOU SVĚTOVLÁDU ?//Židovskou světovládu docela chápeme, Stalin-Džugasvili-v překladu dokonce Syn Žida, chazaři židé Brežněv, Jakovlev a další, Medveděv přiznal, že je chazarský žid, Putin je ve třetí generaci Chazar, nepřiznal se zatím!
• Babiš se dohodl s ČSSD,na KSČM se stalinisty a SPD s Pitomii se vysral, občané už tak jich zvolii slabou trošku, komunisté v poslední době vychcípávají průměrnou rychlostí 7 ks za den,Pitomiové se rvou o koryta,obě strany skončí příště na smetišti dějin!
• Kdyby si soudruzi z krachující KSČM rozmysleli podpořit Babiše tak by v nových volbach nedostali ani těch 5% a bylo by rozhodně to lépe ! Proto raději oportunisticky Babiše určitě podpoří hihihi Zatím si usnesli , že únor nebyl vítězný ale jen prosraný...
• Dříve:1rubl=15Kč 1USD=25 Kč,dnes je 1rubl jen za pouhých 30 haléřů.Proč asi ?To tak ztvrdl az se stal RUBLEM hliněným a bezcenným?//Ne,při výrobě značně změkl použitím hajzlpapíru v tisku,lze pak použít s výhodou i na utírání řiti místo prstů či trávy
• Únor 48 byl vítězný. Pracující lid zvítězil sám nad sebou.. a teď už nepracuje nikdo..všichni jsme papaláši pravda na našem sjezdu byli ti největší papaláši z papalášů s tučnými poslaneckými a stranickými příjmy..je krásné lhát když máme HÓÓDNĚ PENÍZKŮ
• Prorusáci nadávají na USA , přitom každý rok se z toho podle nich bohatého penězmi kypícího Ruska s veškerými vymoženostmi se do toho chudého zapadákova USA nahrne ročně podle ruských statistik na 600 tisíc vysoce kvalifikovaných Rusů -- PROČPAK ASI ??
• Sjezd krachující KSČM se konal pod záštitou oportunistického hesla Filipova vedení:Zachovat a oportunisticky zakonzervovat naše místa u koryt,u kterých současní neproletářští soukmenovci žerou sračky pod heslem: Kdo volí komouše,toho Pánbůh pokouše !! .
• Ne všechno co bylo komunisty v 1948-1989 ukradeno bylo církvím vráceno ! Komunista - typický vrah , zloděj , lupič , demagog a zlosyn!A Vítač okupantů s atomkami,tanky a vodkou s cibulí,jinak s holou pr delí a s povinností na ně dřít a živit je ožralce !!
• Sjezd krachující KSČM se konal pod záštitou oportunistického hesla Filipova vedení:Zachovat a oportunisticky zakonzervovat naše místa u koryt,u kterých současní neproletářští soukmenovci žerou sračky pod heslem: Kdo volí komouše,toho Pánbůh pokouše !!!
• KSČM po historicky posledním sjezdu: VÍTĚZNÝ ÚNOR NEBYL VÍTĚZNÝ, ALE POSRANÝ. MUSÍME SI TO SOUDRUZI SEBEKRITICKY PŘIZNAT: ZASE JSME TO NAŠE ÚDAJNÉ ÚNOROVÉ VÍTĚZSTVÍ JEN PROSRALI. A tak je to všude ve světě. NA CO ve Světě KOMUNISTA SÁHNE TO SE POSERE!.
• Únor 48 byl vítězný. Pracující lid zvítězil sám nad sebou. a teď už nepracuje nikdo..všichni jsme papaláši pravda na našem sjezdu byli ti největší papaláši z papalášů s tučnými poslaneckými a stranickými příjmy..je krásné lhát když máme HÓÓDNĚ PENÍZKŮ !!
• Už to,že se socani před volbami spřáhli s takovou sviní jakjo je Kalous,je nadobro vyřadilo z politiky a z příslušnosti ke slušným lidem.Postavit se vedle tohoto hajzla a křivě udávat proto aby se dostali ke korytům je jediné co svedli.
• Vzít si do vlády bandu křiváků jako jsou socani může opravdu jen blbec. A to nemluvím o tom,jakou má s těmi hajzly zkušenost.Vždy když byli ve vládě sabotovali vše dobré,házeli klacky pod nohy těm,co chtěli pro lidi něco udělat a křivě udávali.
• Politolog je bezcharakterní hajzl kterej je ochoten sepsat jakékoliv svinstvo pokud mu za to zadavatel zaplatí.S nějakým rozborem politické situace ty štvavé pamflety nemají nic společného protože jsou poplatné vždy jen zadavateli.
• Kalouskové 5% strany jsou pro mne největší současná totalita. Nejsem komanč, ale oni se chovají srozumitelně státnicky. ČSSD jsou zkorumpovaná prasata a Babišovi se divím, že jen poslouchá EU aby s nimi udělal vládu.