Svátek má: Xenie

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Ono to stejně asi dopadne tak,že amící dostanou Temelín,rusové Dukovany,aby si mohli v ČR zase šmírovat pinďoury,aby jejich velvyslanci vykázali nějakou ´´pracovní odbornou činnost´´jako prdící,smrdící kancelářský vepři.
• Pravičáci,to znamená politický pravicový kapitalisti například uhlobaroni vlastní media a velmoci se perou o dostavbu jaderných bloků,takže jsme jen kolonie/toaleťák pro velmoce díky těmto polistopadovým pravičákům už od úplného počátku privatizace.
• Politický pravicový kapitalisti/politický pravičáčci si totiž ve sněmovně,v senátu podle Washingtonu,nebo podle Kremlu,nebo podle šláfenbergera a podle starostovských zastrčených žaludů ve své řiti,přihrávají zakázky nejen uhlobaronům,i velmocím.
• Za nižší,než minimální mzdu by člověk nepřežil,to je pravda v tržní ekonomice.A ohledně dostavby jaderných bloků,já bych poslal Kremelskou ODS, s Klausem a Washintonskou ODS s Vystrčilem,Kalouska i se starosty apd do řiti a zadal bych výběrko znovu.
• A cituji a mám pravdu, je to matematický nesmysl,tato kapitalistická poučka,že ´´člověk je ochoten pracoval za nižší než minimální mzdu´´,kdy tento nesmysl vymysleli kapitalistický filozofové,kapitalistický ekonomové,kapitalistický politici.
• Vy politický pravicový kapitalisti/politický pravičáci jste se řídili touto kapitalistickou poučkou,že ´´člověk je ochoten pracovat za nižší,než minimální mzdu´´,kdy tento nesmysl vymysleli kapitalistický filozofové,kapitalistický ekonomové,politici.
• To jste byli vy politický pravičáci,co jste nechtěli přidat pár stovek ve výrobě řadovým občanům,že ´´by jste zkrachovali´´ a byla to lež od vás pravičáků,tak jste do ČR začali tahat hromady cizinců už od počátku privatizace.
• Půta bere 150 tisíc měsíčně,je tam už 3 volební období,naparuje se jako kohout na smětišti,ale trať na Žitavu z Hrádku je stále v dezolátním stavu,nějaké scifi VRT na Prahu je mě úplně u řiti,to je tak akorát pohádka pro děti.
• A STAROSTA PŮTA,mě také štve (to měl být starosta Půta,opravuji se.)
• A STAROSTA Pelta mě také štve,je tam už 3 volební období,úsek trati mezi Hrádkem a Žitavou je stále neopravený,je to brambořiště,za to bere 150 tisíc měsíčně jako hejtman,ať jde také do prdele ´´privilegoavný´´ pravičácký kapitalistický blbeček.
• Mimochodem ,domnívám se,že ten vir SARS Covid 2 unikl z USA laboratoře,politici vědci by to stejně popřeli pochopitelně,i když nákaza propukla v Číně,takže i z toho důvodu cituji,že je Šilerová pokrytecká vůči nejchudším poddaným.
• A Šilerová je pokrytecká,desítky miliard od Klause,Kalouska,od politiků ODS,TOP09 zpět na sociální pojištění nevyžaduje,že pravičáci miliardáři,milionáři z ČR byli v daň rájích ji také nesere,ale nejchudším poddaným nic neodpustí za 150 tis/měsíc.
• Když se rozhodnu,že si v Libereckém kraji nevydělám důstojný plat,protože pravičákům už nevěřím ani slovo v ČR,tak budu dojíždět do Německa za prací a žádného pravičáka se na nic ptát nebudu,ale budu se už rozhodovat podle sebe,nikoliv podle pravičáků.
• ,Ale budu se řídit podle sebe,jsem slušný,chudý,poctivý chlap,já nepotřebuji žádné vládce ani pravičáky,ani totalitní komunisty,ani feudalisty apd,naopak si chci vydělat důstojný plat,nebo se něco přiučit,ale nikoliv od otrokářů.
• Politický pravicový kapitalisti/politický pravičáci jsou tunelující podvodníci,zotročující otrokáři,zneužili řadové občany za 9 tisíc,jsou narcisové,řídit se politickou ideologií kapitalismus/pravicový kapitalismus nebudu,ale budu se řídit podle sebe.
• Já si například vzpomínám,když češi chtěli po 1989 pracovat v Německu,to nesměli,ale do ČR pravičáci začali tahat ukroše,poláky,bulhary,rumuny apd hned a to šlo,takže opět podvod na poddané občany v ČR i v Libereckém kraji od politických pravičáků.
• Já jsem například četl článek,kdy do Velké Británie bylo nataháno milion poláků a ostatním poddaným Britům se výrazně snížily mzdy,podobně jako v ČR při ukroších,polácích,rumunech apd v Libereckém kraji,takže já už na ideologii kapitalismus kašlu z vys...
• A jak už jsem citoval,já nebudu čekat na opět čecháčkovské politické pravicové kapitalistické praktiky,až do ČR nataháte mraky cizinců a výrazně se sníží mzdy ostatním poddaným,to už jsem zažil od 1991,ale seberu se a budu dojíždět do Německa za prací.
• A vy politický čecháčkovský pravicový kapitalisti zavřete svou pusinku od 1991 jste samé podvody,na Vaše podvody jsou navázané podvody miliardářů apd,podvodama jste zbohatly a za to braly měsíčně např 100 táců,takže zavřete pusinku politický pravičáčci.
• A Babiš je taky hňup,řepkový olej,jako stolní olej beru,nejsem Polreich,co vaří pro snoby a Polreichem se neřídím,ale kurňa na co ty hromady lány polí řepky na olej do aut,toho se nenažereme a do budoucna budou jezdit už jiný druhy aut.
• Kalousek se může jít vycpat ,je to podvodník,obral staré občany o desítky miliard s Klausem,Topolánkem,Tůmou a kde jsou další desítky miliard z tendru na tanky,taky v prdeli,kde jsou prachy z předražené krevní plazmy taky v prdeli atd.
• než exministr financí Kalousek za3roky za celosvětové hospodářské krize 2009-11...Kalousek se může jít vycpat ,je to podvodník,obral staré občany o desítky miliard s Klausem,Topolánkem,Tůmou a kde jsou další desítky miliard z tendru na tanky,taky v prdeli
• zase perlí esébácké píčoviny....Ale neperlím žádné ´´píčoviny´´,vy politický čecháčkovský pravičácci jste tunelující podvodníci,co jste zbohatly podvody,ve výrobě jste zneužili řadové rodilé zaměstnance za 9 tisíc,jste bezohledný vysokoškolský blbečci.