Svátek má: Vojtěch

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• MNICHOV-Chamberlain prohlásil:„Český stát ve své současné podobě nemůže dál existovat a od Anglie a ostatních zemí by se nemělo očekávat,že budou prolévat krev,aby chránily něco,co samo o sobě pro nás není životně důležité,ale co má význam proNĚMECKO !
• Únor 48 byl vítězný. Pracující lid zvítězil sám nad sebou! a teď už nepracuje nikdo..všichni jsme papaláši pravda na našem sjezdu byli ti největší papaláši z papalášů s tučnými poslaneckými a stranickými příjmy..je krásné lhát když máme HÓÓDNĚ PENÍZKŮ
• To:Odloupnout skořápku?//Ve Sněmovně je řada komunistů a je zajímavé vidět jejich majetková přiznání. Nejbohatší poslanci jsou komunisté. Tedy až na Schwarzenberga, který majetek historicky dědil, a Babiše, který ho získal, kdo ví jak. !!
• Ti co tady píší o historii KSČ o únoru atd.Prosím otočte se před zrcadlem a uloupněte si skořápku,kterou tam ještě máte.Nic jste nezažili,ve škole vás učili hovadiny,které nyní plkáte.
• Rusákú je jen 100 milionů, arabáčů v Rusku uz přes 50 milionů to bude v Rusku jednou vřava, uź je arabáčů v Rusku 10x vic nez v EU soudruzi.. loni v Rusku odvrátili přes 24 pokusů o hromadný atentát islamskeho státu.
• Únor 48 byl vítězný. Pracující lid zvítězil sám nad sebou. a teď už nepracuje nikdo..všichni jsme papaláši pravda na našem sjezdu byli ti největší papaláši z papalášů s tučnými poslaneckými a stranickými příjmy..je krásné lhát když máme HÓÓDNĚ PENÍZKŮ ...
• Jihozapadní cast CSR osvobodili amici a vychodni cast CSR byla osvobozena 1. a 3. Ukrajinskym frontem, a Rusaci chrapali kdesi zasiti a chlastali vodku vid Soudruhu...
• DRZÍ ZCELASPROSTÍ EUROIDIOTI,BYCHTĚLI DIKTOVAT NÁM OBČANŮM ČR A WYSHEGRADU,ABYCHOM SI NECHALI ZEMI ZDEVASTOVAT ANTIKRISTOVSKÝM ISLÁMEM! VLASTNĚ VĚTŠÍ POLOVINĚ TĚCH,CO NECHTĚLI D0 EU A NATO,VNUCUJETE DESTRUKCI!JSTE INSPIROVÁNI SATANEM! STOP!EU-ĎÁBLOVÉ!!...
• Církve nemají právo mluvit do světského života, když nebyly do dneška schopné předložit jediný věrohodný důkaz toho že existuje něco jako božstvo ! Církve jen po tísíce let okrádají lidi kterým nalhaly své žvásty o pánbíčkovi !
• Projev kardinála Duky je zločinným zatahováním katolické církve do politiky. Podobně blbnou "panáčkové" z kazatelny babky na Moravě před volbami. Zakažte už tu zločineckou organizaci a její rejdy.
• To:"ten NEJVĚTŠÍ A NEJHNUSNĚJŠÍ ZLOČINECKÝ STÁT SVĚTA - ŘÍŠE z howen a ZLA si nechá vymlátit bláznem a lumpem se stihomamem STALINEM-DŽUGAŠVILI v překladu SYNEM ŽIDA,...."ALE STALIN NEBYL RUSÁK NÝBRŽ GRUÍNEC,PODOBNĚ JAKO CHRUŠČEV A BREŽNĚV BYLI UKRAJIN...
• "Ceny starších bytů v panelácích začaly opět růst. Po loňském růstu o 41% jde o dalších 8 % a rostou pomalu,ale stále a všude." Tak najednou jsou ""králíkárny"" podle ožraly chrchly dobré ke zbohatnutí. Kde by ČR byla bez socialistických paneláků!!!!!!
• ten NEJVĚTŠÍ A NEJHNUSNĚJŠÍ ZLOČINECKÝ STÁT SVĚTA - ŘÍŠE z howen a ZLA si nechá vymlátit bláznem a lumpem se stihomamem STALINEM-DŽUGAŠVILI v překladu SYNEM ŽIDA, 40 milionů svých vlastních obyvatel jako RUSÁĶ !! Největší RUSÁCKÁ genocida světa!!!
• Howno jen od howna pojede, když Rusák zas do Česka zajede, za humny budou Rusáci, budou mít howno co na práci,Češi zas na ně budou dřít, v obchodech howna za to mít! Za humny atomky, ve vládě Pitomky, TO SE ZAS BUDEM MÍTI, V RUSKÝCH TO SRAČKÁCH HNÍTI!!
• Co politolog - to druid. ČT je všechny uživí i s chudými universitami. Vyhozené peníze oknem až na ten přínos pro vymývání mozků a propagandu.
• To: POCHOPIT ŽIDOVSKOU SVĚTOVLÁDU ?//Židovskou světovládu docela chápeme, Stalin-Džugasvili-v překladu dokonce Syn Žida, chazaři židé Brežněv, Jakovlev a další, Medveděv přiznal, že je chazarský žid, Putin je ve třetí generaci Chazar, nepřiznal se zatím!
• Babiš se dohodl s ČSSD,na KSČM se stalinisty a SPD s Pitomii se vysral, občané už tak jich zvolii slabou trošku, komunisté v poslední době vychcípávají průměrnou rychlostí 7 ks za den,Pitomiové se rvou o koryta,obě strany skončí příště na smetišti dějin!
• Kdyby si soudruzi z krachující KSČM rozmysleli podpořit Babiše tak by v nových volbach nedostali ani těch 5% a bylo by rozhodně to lépe ! Proto raději oportunisticky Babiše určitě podpoří hihihi Zatím si usnesli , že únor nebyl vítězný ale jen prosraný...
• Dříve:1rubl=15Kč 1USD=25 Kč,dnes je 1rubl jen za pouhých 30 haléřů.Proč asi ?To tak ztvrdl az se stal RUBLEM hliněným a bezcenným?//Ne,při výrobě značně změkl použitím hajzlpapíru v tisku,lze pak použít s výhodou i na utírání řiti místo prstů či trávy
• Únor 48 byl vítězný. Pracující lid zvítězil sám nad sebou.. a teď už nepracuje nikdo..všichni jsme papaláši pravda na našem sjezdu byli ti největší papaláši z papalášů s tučnými poslaneckými a stranickými příjmy..je krásné lhát když máme HÓÓDNĚ PENÍZKŮ
• Prorusáci nadávají na USA , přitom každý rok se z toho podle nich bohatého penězmi kypícího Ruska s veškerými vymoženostmi se do toho chudého zapadákova USA nahrne ročně podle ruských statistik na 600 tisíc vysoce kvalifikovaných Rusů -- PROČPAK ASI ??
• Sjezd krachující KSČM se konal pod záštitou oportunistického hesla Filipova vedení:Zachovat a oportunisticky zakonzervovat naše místa u koryt,u kterých současní neproletářští soukmenovci žerou sračky pod heslem: Kdo volí komouše,toho Pánbůh pokouše !! .
• Ne všechno co bylo komunisty v 1948-1989 ukradeno bylo církvím vráceno ! Komunista - typický vrah , zloděj , lupič , demagog a zlosyn!A Vítač okupantů s atomkami,tanky a vodkou s cibulí,jinak s holou pr delí a s povinností na ně dřít a živit je ožralce !!